Bedava Coin Kazanma

Bedava Coin Kazanma

22 Nisan 2022 02:03

Nasıl bedava coin kazanabilirsiniz. Borsa sitelerinin bonuslarını nasıl alabilirsiniz bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Öncelikle bedava coin kazanmak denilince aklınıza her hangi bir butona tıklayıp oradan bir şeyler kazanıyor olmak gelmemeli. Sizlere güvenli yoldan nasıl nasıl para ödemeden coin kazanabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Sizlere kesin olarak tavsiyemiz belirli bir yatırım karşılığında büyük ödüller vaad eden yeni, adı duyulmamış ve kendini ispat etmemiş platformlara kesinlikle yatırım yapmayınız.

Bedava coin kazanabilmek için yapmanız gereken en önemli hamle kripto para borsalarının yada cripto paraların etkinliklerini takip etmek olacaktır. Çoğu zaman borsalar yeni müşteri kazanmak yada belirli bir sermayeyi bir tarafa yönlendirebilmek amacıyla bonuslar dağıtıyor. Bizimde bu bonuslardan pay alabilmemiz tabiki mümkün. Bazen bu bonuslar çekilişle, bazen kişi sınırlamalı olarak dağıtılıyor. Sizler bu etkinlikleri takip ederek, buralardan bonus kazanabilirsiniz. Aslında yaptığımız işlem bedava coin alabilmek değil, mevcut bonuslardan yararlanabilmek oluyor.

Bedava Coin Etkinlikleri

1) Kripto Borsalarının Yeni Üye Kampanyaları

2) Kripto Borsalarının Arkadaş Davet Etme Sistemleri

3) Kripto Borsalarının Affiliate Sistemleri

4) Kripto Paraların Airdropları

Yukarıda listelediğimiz gibi hem güvenli, hemde garantili kripto para kazanma sistemleri bu şekildedir. Bunların dışında ilk mesajımızda belirttiğimiz gibi sizlere çok çok daha fazlasını vaad eden sistemlere temkinli yaklaşın. Çok fazla araştırma yapmadan bu sistemlere herhangi  bir yatırımda bulunmayın.

Arkadaş Davet Ederek Coin Kazanma

Çoğu zaman en kârlı yöntem bu referans sistemidir. Sizlerin sisteme davet ettiği kullanıcılar üzerinden size verilen bonuslardır. Bu bonuslar davet ettiğiniz kişi sisteme para yatırdığı zaman daha yüksek olarak hesabınıza yansıyacaktır.

Bedava Airdroplar

Airdroplarda çoğu zaman sizlere güzel kazançlar getirebilir. Çoğu airdrop yatırım istesede ücretsiz ve çekilişle olan airdroplarda mevcut oluyor. Bunlarıda takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz.

Çekilişle Coin Kazanma

Piyasaya yeni girecek kripto paralar, sosyal medya üzerinden etkileşimlerini ve kitlelerini  arttırmak için çekilişler düzenliyorlar. Bu çekilişler genelde sizden herhangi bir yatırım talebi olmadan gerçekleşiyor.

 

Yukarıda yazan maddelerin hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir ve herhangi bir yönlendirme içermemektedir. Lütfen işlem yaparken tüm sorumluluğun sizde olduğunu unutmayın.

Numeraire Coin (NMR) Nedir?
Numeraire Coin (NMR) Nedir?

Numerai Platformu (NMR), Ethereum'a (ETH) dayalı bir hedge fonudur.

Vet Coin Nedir ? Vet Coin Fiyatı
Vet Coin Nedir ? Vet Coin Fiyatı

Platform, VeChainThor açık blockchain ağının üzerinde değer yönetmek ve meydana getirmek için VET ve VTHO isimli iki kurum içi token kullanıyor.

Bee Coin Kaç TL ? Bee Coin Nedir ?
Bee Coin Kaç TL ? Bee Coin Nedir ?

1.980 farklı kişi Bee Token hakkında konuşuyor ve bu varlık, toplanan gönderilerde en çok bahsedilen ve etkileşim alanlar arasında 60. sırada.


Toplam 2945 Etkinlik

Toplam 2901 Süresi Geçen Etkinlik

Toplam 44 Yaklaşan Etkinlik