Numeraire Coin (NMR) Nedir?

Numeraire Coin (NMR) Nedir?

22 Nisan 2022 02:11

Numerai Platformu (NMR), Ethereum'a (ETH) dayalı bir hedge fonudur.

Numerai Platformu (NMR), Ethereum'a (ETH) dayalı bir hedge fonudur. Numerai, yapay zeka, kriptografi, makine öğrenimi ve veri biliminin bir arada bulunduğu bir sistemdir. Bu platformda, geliştiriciler ve veri bilimcileri, veri gizliliğinden ödün vermeden son derece güvenli modeller deneyebilir ve oluşturabilir. Platformun temel amacı, veri bilimi endüstrisine ademi merkeziyetçilik getirmek ve verimli makine öğrenimi için rekabeti artırmaktır.

Numerai, 2015 yılının sonlarında San Francisco'da kuruldu ve piyasada bir kripto para birimi fonu başlatan ilk hedge fonu oldu. Ayrıca Numerai, yatırım stratejisinde makine öğrenimi ve yapay zekayı bu ölçüde kullanan ilk hedge fonudur. Geleneksel hedge fonlarından farklı olarak Numeria, borsaya katılmak için turnuva katılımcılarının verilerine ve tahminlerine güveniyor. Turnuva dediğimiz şey, Numerai platformundaki veri bilimcilerin haftalık tahminlerde bulunduğu bir yarışmadır.

NMR Token Projesi nedir?

Numeraire (NMR), Numerai platformunun yerel kripto para birimidir. NMR, projenin Ethereum (ETH) ağında çalışırken karşılaştığı sorunları ele almak için platformun başlatılmasından yaklaşık bir yıl sonra başlatıldı.

Numeraire, ERC-20 standardına dayalı bir Ethereum belirtecidir. Numeraire (NMR) sahipleri, her hafta belirli tahminlerde NMR jetonlarını stake edebilirler. Başarılı tahminler daha fazla NMR ile ödüllendirilir.

NMR projesinin kurucuları kimlerdir?

Richard Crabe, Numerai'nin kurucusu ve CEO'sudur. Craib, 2008 yılında Cape Town Üniversitesi'nden ve ardından Cornell Üniversitesi'nden mezun oldu.

Richard Crabe, riskten korunma fonlarını yönetmeye ve hisse senetlerini tahmin etmek için yapay zekayı kullanmaya yönelik yenilikçi yaklaşımıyla adından söz ettirdi. Craib, finansal sisteme getirdiği yenilikçi davranış nedeniyle sektördeki liderlerden biri olarak biliniyor. Diğer yönetim kurulu üyeleri ise Jory Bradway ve Xander Dunn.

Numberai Turnuvası

Numerai Turnuvası, bilim adamlarının pazar tahminlerini topladığı haftalık bir yarışmadır. Turnuvaya katılmak için kullanıcılar bir veri seti için tahminlerini gönderirler. Bu tahminler daha sonra analiz edilir ve üç hafta içinde doğruluk açısından değerlendirilir. Sonuç olarak, puanlar kullanıcılar arasında dağıtılır.

NMR jetonu, bu yarışmaya katılım için bir koşuldur. Ayrıca kullanıcılara bitcoin (BTC) ile birlikte ödül olarak verilir.

Başarılı modellere sahip bilim adamları, projeye yatırdıkları NMR jetonlarının yanı sıra bitcoindeki ödülü iade eder ve kaybedenler tarafından projeye yatırılan NMR jetonları yakılır.

NMR Coin nasıl alınır?

Numeriare coin, güvenilir kripto para borsalarında işlem görebilir.

Bedava Coin Kazanma
Bedava Coin Kazanma

Nasıl bedava coin kazanabilirsiniz. Borsa sitelerinin bonuslarını nasıl alabilirsiniz bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Vet Coin Nedir ? Vet Coin Fiyatı
Vet Coin Nedir ? Vet Coin Fiyatı

Platform, VeChainThor açık blockchain ağının üzerinde değer yönetmek ve meydana getirmek için VET ve VTHO isimli iki kurum içi token kullanıyor.

Bee Coin Kaç TL ? Bee Coin Nedir ?
Bee Coin Kaç TL ? Bee Coin Nedir ?

1.980 farklı kişi Bee Token hakkında konuşuyor ve bu varlık, toplanan gönderilerde en çok bahsedilen ve etkileşim alanlar arasında 60. sırada.


Toplam 2945 Etkinlik

Toplam 2901 Süresi Geçen Etkinlik

Toplam 44 Yaklaşan Etkinlik