Vet Coin Nedir ? Vet Coin Fiyatı

Vet Coin Nedir ? Vet Coin Fiyatı

10 Nisan 2022 23:37

Platform, VeChainThor açık blockchain ağının üzerinde değer yönetmek ve meydana getirmek için VET ve VTHO isimli iki kurum içi token kullanıyor.

VeChain (VET) Nedir?

VeChain (VET) blockchain tabanlı bir tedarik zinciri platformudur. 2015'te başlatılan ve Haziran 2016'da piyasaya sürülen VeChain, dağıtık yönetişim ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerini, tedarik zinciri yönetimindeki bazı önemli sorunları çözen bir ekosistem oluşturmak için kullanmayı amaçlıyor.

Platform, VeChainThor açık blockchain ağının üzerinde değer yönetmek ve meydana getirmek için VET ve VTHO isimli iki kurum içi token kullanıyor.

Buradaki amaç, tedarik zincirlerinin masraflarını düşürürken ve bireysel kullanıcılara daha çok kontrol verirken, tedarik zincirlerinin verimliliğini, izlenebilirliğini ve şeffaflığını arttırmak.

Vet Coin amacı nedir?

VeChain, tedarik zinciri yönetimini ve iş süreçlerini geliştirmek için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. VeChain amacı, ayrıştırılmış defter teknolojisi (Distributed Ledger Technology) kullanarak karmaşık tedarik zincirleri için süreçleri ve bilgi akışını kolaylaştırmaktır.

Vet Coin hangi ülkenin?

VeChain (VET), blockchain tabanlı yarı merkezli bir kripto para ağıdır. 2015 yılında Louis Vuitton'un eski CIO'su Sunny Lu tarafından kurulan platform, 2016 yılında Çin'in en büyük blok zinciri şirketlerinden biri konumundaki Bitse'nin yan kuruluşu olarak faaliyetlerine başladı.

Vet Coin arzı ne kadar?

VeChain fiyatı bugün $0,075853 ve 24 saatlik işlem hacmi $2.257.165.793.Fiyat son 24 saatte 16.6% artmıştır.Dolaşımda 67 Milyar VET coin arzı, toplamda 86,7 Milyar coin arzı bulunmaktadır.Binance, şu anda bunun ticaretinin yapıldığı en aktif piyasadır.

Numeraire Coin (NMR) Nedir?
Numeraire Coin (NMR) Nedir?

Numerai Platformu (NMR), Ethereum'a (ETH) dayalı bir hedge fonudur.

Bedava Coin Kazanma
Bedava Coin Kazanma

Nasıl bedava coin kazanabilirsiniz. Borsa sitelerinin bonuslarını nasıl alabilirsiniz bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Bee Coin Kaç TL ? Bee Coin Nedir ?
Bee Coin Kaç TL ? Bee Coin Nedir ?

1.980 farklı kişi Bee Token hakkında konuşuyor ve bu varlık, toplanan gönderilerde en çok bahsedilen ve etkileşim alanlar arasında 60. sırada.


Toplam 2945 Etkinlik

Toplam 2901 Süresi Geçen Etkinlik

Toplam 44 Yaklaşan Etkinlik